چربی پیر شده

چربی پیر شده

چربی صورت ما به صورت بخش بخش تقسیم شده است ، که در اصلاح Fat-pads گفته می شود . هر کدام از آنها به حجم دهی ، متعادل شدن و پربودن سالم صورت کمک می کند .

چربی پیر شده

چربی پیر شده

وقتی که ما پیر می شویم آنها نیز(Fat-pads) نازک و کم تراکم می شوند ، بنابراین صورت برجستگی و کشیدگی ظاهر جوانی خودش را از دست می دهد.
در حقیقت ، پروسسه افزایش سن و پیر شدن از خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید شروع می شو د:

پیر شدن حجم صورت

بین ۲۰ تا ۳۰ سالگی،چربی شروع می کند به کم شدن از دور چشم ها و ما شروع می کنیم به اینکه پیرتر و خسته تر به نظر برسیم

سالهای بین ۳۰ تا ۴۰ سالگی، چربی گونه و مالار کم می شود و خط های خنده پدیدار می شوند

سالهای بین ۴۰ تا ۵۰ سالگی، گونه ها صاف تر می شوند و خط های خنده عمیق تر.تو رفتگی شقیقه ها را می بینیم و چشم ها حالت استخوانی تر و تو رفته ای پیدا می کنند و خط های ماریونت(اندوه) وخط فکی نمایان و شل تر می شوند

سالهای ۵۰ تا ۶۰ سالگی،یائسگی در خانم ها باعث اثرات شدیدی روی مراحل پیرشدن دارد-از این نظر آقایان خوش شانس ترن-چربی به پوست شل آویزان می شود و به سمت پایین می آید.خط های عمیق دو طرف صورت پدیدار می شود.خط فکی دیگر صاف نیست و غبغب شل و آویزان می شود و نمای گردن بوقلمون پدیدار می شود ،

خبر خوب؟

خیالتان راحت باشد این تغییرات برای همه افراد اتفاق خواهد افتاد و فقط مخصوص شما نیست .

راه حل؟

از ۳۰ سالگی سعی کنید تحت مراقبت پزشک در کلینیک پوست خوب در تهران  باشید تا با دیدن کوچکترین تغییرات در صورتتان سعی در از بین بردن و یا کم کردن اثرات پیر شدن برآید تا پیری همراه با زیبایی و سلامتی ای داشته باشید.فیلر ها می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای چربی های از دست رفته صورت باشند و همین طور از بهم ریختگی صورت به یک باره جلوگیری می کنند .

برای دریافت مشاوره با شماره 02122554720 – 02126653759 – 09904204682 تماس حاصل نمایید .
برچسب گذاری توسط ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 4 =