کلینیک لاغری در پاسداران

کلینیک لاغری در پاسداران

امروزه روش های مختلفی برای لاغری با استفاده از دستگاه ها و تکنیک های جدید به کمک افراد آمده تا بتوانند به روشی سریعتر و موثر به وزن و سایز ایده آل خود برسند .برای این منظور باید به کلینیک لاغری مراجعه کنید .

دستگاه لاغری چیست و چه کاری انجام می دهد ؟

دستگاه های لاغری در حقیقت یک جایگزین مناسب هستند برای کسانی که می خواهند از روش های غیر تهاجمی برای لاغری استفاده کنند .

کسانی که نمی خواهند جراحی کنند و دوست دارند که کاهش سایز داشته باشند می توانند از دستگاه های لاغری که جایگزین جراحی می باشد استفاده کند . در حقیقت یک روش غیر تهاجمی می باشد یعنی فرد بدون اینکه بستری شود و بدون بیهوشی و همینطور بدون داشتن دوره نقاهت می تواند کاهش سایز و لاغری را تجربه کند .

کارشناسان تغذیه بهترین روش را برای لاغری فرد رژیم مناسب و فعالیت مناسب می دانند اما در خیلی موارد افراد با این که رژیم می گیرند و فعالیت مناسبی دارند و سالیان سال ورزش می کنند ولی قسمتهایی از بدنشان سایز اضافه دارد . به عنوان مثال در قسمت پهلوها یا به عنوان مثال در قسمت خط پشت کتف دارای چربی اضافی هستند که نمی توانند با ورزش هم آن را از بین ببرند یا اصلاح کنند . معمولا برای همچین گروه هایی بهترین روش درمانی روش استفاده از دستگاه های لاغری می باشد .

خانمهایی که زایمان می کنند مخصوصا بعد از زایمان های دوم اکثرا برگشتن به فرم اولیه سخت می باشد . این افراد بهترین کاری که می توانند بکنند این است که از دستگاه استفاده کنند .

این پروسه ممکن است یک ماه یا دو ماه طول بکشد تا بتوانند به فرم اولیه خودشان برگردند .

هستند افرادی که ورزش می کنند ولی شلی بازو دارند یا در قسمتهایی از ران شلی دارند این افراد نیز می توانند از این روش کمک بگیرند و می توانند فرمشان را بهبود بخشند .

یا حتی افرادی که اندام مناسبی دارند ولی در پاها سلولیت دارند و بافت سلولیتی در بدنشان دارند در این موارد این دستگاه ها خیلی راحت می تواند به آن ها کمک کند که مشکلشان را برطرف کنند .

آیا دستگاه ها برای همه افراد مناسبند یا افراد خاصی می توانند از این دستگاه ها استفاده کنند ؟

تقریبا بیشتر دستگاه ها می تواند برای همه گروه های سنی استفاده شود به غیر از برخی مثل کویتیشن که مکانیسم آن ها تراسوند است معمولا برای گروه سنی بالای ۲۰ سال استفاده می شود و همچنین افرادی که توانایی فعالیت کردن داشته باشند تا حدود ۶۰ سال. بقیه دستگاه ها تقریبا محدودیت سنی ندارد زیرا مکانیسم های خوبی دارند .

در کل سلول های چربی سلولهای حساسی هستند . مکانیسم های مختلفی در این دستگاه ها استفاده شده است برای این که فرد در زمانی که از این دستگاه ها استفاده می کند سلول های چربی را خراب کند و به کاهش سایز در آن منطقه برسد به جای آن که بقیه قسمتهای بدنش لاغر شود .

عکس کلینیک لاغری در پاسداران

عکس کلینیک لاغری در پاسداران

انواع دستگاه های لاغری و کارکرد آن ها

این دستگاه ها مکانیسم های مختلفی دارند مثلا بعضی مکانیسم اولترا سوند دارند که مانند دستگاه سونوگرافی بود و از طول موج صدا استفاده می شود . امواج با طول موج کوتاه و فرکانس پایین در بدن ارسال می شود که باعث شکسته شدن سلول های چربی می شود و دفع این چربی ها از طریق سیستم لنفاوی صورت می گیرد مثل کویتیشن .

حتی خیلی از کسانی که جراحی می کنند باز هم پزکشان استفاده از دستگاه های لاغری برای کمک به برطرف کردن کبودی ها و ورم ایجاد شده در بدن یا حتی ناهمواری های ایجاد شده  بعد از جراحی  می توانند استفاده کنند .

یک سری از دستگاه ها نیز مکانیسم سرما دارند . که این دستگاه ها با سرما سلول های چربی را فریز می کنند و این سلول های چربی مرده مثل جسم مرده در بدن بوده و آرام آرام تجزیه می شوند و از طریق دفع گوارشی از بدن خارج می شوند که در این موارد کاهش سایز یک مقدار زمان بر است .

برخی دستگاه ها اندرمولوژی هستند مانند LPG که با ماساژ قوی که در روی بدن دارد جریان گردش خون را بیشتر می کند و خونرسانی به بافت ها و چربی های کهنه و سلولیت ها خیلی بیشتر می شود .

مکانیسم رادیو فرکانسی و RF هم یکی از روش های گرمایی است که در لاغری استفاده می شود که با کمک گرما کمک می کند هم سلول های چربی کوچک شود و هم پوست سفت بماند ولی دیگر شلی پوست را در این روش نداریم .

 یکی از روش های مناسب به منظور از بین بردن موهای زائد استفاده از لیزر می باشد . در روش لیزر از پرتوهای نور استفاده می شود. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ و ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

روش های دیگری که برای این منظور به کار می روند :

بادی جت

لیپولیز

لیپوماتیک

برای مشاوره و انجام روش های لاغری و کاهش سایز می توانید به کلینیک لاغری تسنیم در پاسداران مراجعه کنید .

کلینیک زیبایی در پاسداران

کلینیک لاغری در پاسداران

برچسب گذاری توسط , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهارده =